User CSV Import (2.0.3) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: About
sk: Informácie o

en: Welcome (new user created by administrator)
sk: Vitajte (nový používateľ vytvorený administrátorom)
