User CSV Import (2.0.3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Blocked
af: Geblokkeer
