User CSV Import (2.0.3) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: User
ar: المستخدم

en: Options
ar: الخيارات

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Blocked
ar: ممنوع

en: About
ar: حول

en: Welcome (new user created by administrator)
ar: ترحيب (مستخدم جديد أنشأه مدير)
