User CSV Import (2.0.3) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: User
be: Карыстальнік

en: Options
be: Налады

en: Active
be: Актыўна

en: Roles
be: Ролі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: About
be: Аб

en: Welcome (new user created by administrator)
be: Запрашаем (новы карыстальнік створаны адміністратарам)
