User CSV Import (2.0.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: User
da: Bruger

en: Options
da: Valg

en: Active
da: Aktiv

en: Roles
da: Roller

en: Blocked
da: Blokeret

en: About
da: Om

en: Welcome (new user created by administrator)
da: Velkomst (ny bruger oprettet af administrator)
