User CSV Import (2.0.3) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Status
et: Olek

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Roles
et: Rollid

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: About
et: Programmist

en: Welcome (new user created by administrator)
et: Tere tulemast (administraatori poolt loodud kasutaja)
