User CSV Import (2.0.3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: User
id: Pengguna

en: Options
id: Opsi

en: Active
id: Aktif

en: Roles
id: Peran

en: Blocked
id: Diblokir

en: About
id: Tentang

en: Welcome (new user created by administrator)
id: Ucapan Selamat Datang (pengguna baru yang dibuat administrator)
