User CSV Import (2.0.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Status
it: Stato

en: User
it: Utente

en: Options
it: Opzioni

en: Active
it: Attivo

en: Roles
it: Ruoli

en: Fields
it: Campi

en: Blocked
it: Bloccato

en: About
it: Informazioni

en: Welcome (new user created by administrator)
it: Benvenuto (nuovo utente creato dall'amministratore)
