User CSV Import (2.0.3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Active
km: សកម្ម

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: About
km: អំពី

en: Welcome (new user created by administrator)
km: សូម​ស្វាគមន៍​ (អ្នក​ប្រើ​ថ្មី​ដែល​បាន​បង្កើត​ដោយ​អ្នក​គ្រប់​គ្រង)
