User CSV Import (2.0.3) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: User
no: Bruker

en: Options
no: Valg

en: Active
no: Aktiv

en: Roles
no: Roller

en: Blocked
no: Blokkert

en: About
no: Om

en: Welcome (new user created by administrator)
no: Velkommen (bruker opprettet av administrator)
