User CSV Import (2.0.3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Active
ne: सक्रिय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: About
ne: बारेमा
