User CSV Import (2.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: User
sv: Användare

en: Options
sv: Alternativ

en: Active
sv: Aktiv

en: Roles
sv: Roller

en: Blocked
sv: Spärrad

en: About
sv: Om

en: Welcome (new user created by administrator)
sv: Välkomstmeddelande (ny användare skapad av administratör)
