User CSV Import (2.0.3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: User
te: వాడుకరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Roles
te: పాత్రలు

en: About
te: గురించి

en: Welcome (new user created by administrator)
te: స్వాగతం (నిర్వాహకులు కొత్త వాడుకరిని సృష్టించారు)
