User CSV import (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: All
fil: Lahat

en: Active
fil: Aktibo

en: Roles
fil: Mga papel

en: Blocked
fil: Hinadlangan
