User CSV import (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: User
ast: Usuariu

en: Options
ast: Opciones

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Blocked
ast: Torgáu
