User CSV import (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
