User CSV import (8.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Blocked
hy: Արգելափակված
