User CSV Import (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Status
ro: Stare

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: All
ro: Toate

en: Active
ro: Activ

en: Roles
ro: Roluri

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Blocked
ro: Blocat

en: About
ro: Despre
