User dashboard Bootstrap (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: Loading
hu: Betöltés

en: empty
hu: üres

en: Finish
hu: Befejezés

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Drag to re-order
hu: Átrendezés húzással

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
hu: Az irányítópult régió üres. Az <em>Irányítópult testreszabása</em> hivatkozásra kattintva lehet blokkokat hozzáadni.

en: DRAG HERE
hu: ITT RAGADHATÓ MEG

en: Customize dashboard
hu: Irányítópult testreszabása

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
hu: Az irányítópult oldalának testreszabásához a blokkokat az <a href="@dashboard">Irányítópult adminisztrációs oldalon</a> az irányítópult régiókba kell mozgatni, vagy engedélyezni kell a JavaScriptet ezen az oldalon a „fogd és vidd” felület használatához.
