User dashboard Bootstrap (1.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: Loading
ro: Se încarcă

en: empty
ro: gol

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Drag to re-order
ro: Trage pentru a rearanja

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
ro: Această regiune din tabloul de bord este goală. Clic pe <em>Personalizare tablou de bord</em> pentru a adăuga blocuri în ea.

en: DRAG HERE
ro: TRAGE AICI

en: Customize dashboard
ro: Personalizare tablou de bord
