User dashboard Bootstrap (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: Finish
th: ส่งข้อสอบ

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: Drag to re-order
th: ลากเพื่อเปลี่ยนลำดับ

en: DRAG HERE
th: ลากมาที่นี่

en: Customize dashboard
th: ปรับแต่ง Dashboard
