User dashboard Bootstrap (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Loading
uk: Завантаження

en: empty
uk: порожньо

en: Finish
uk: Завершити

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
uk: Ця область панелі керування порожня. Щоб додати сюди блоки, клацніть <em>Персоналізувати панель</em>.

en: DRAG HERE
uk: ТЯГНУТИ СЮДИ

en: Customize dashboard
uk: Персоналізувати панель

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
uk: Щоб персоналізувати сторінку панелі керування, переміщуйте блоки в областях панелі на сторінці <a href="@dashboard">Адміністрування Панелі керування</a>або використайте інтерфейс пересування мишкою увімкнувши на цій сторінці JavaScript.
