User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Loading
bn: লোড হচ্ছে

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড

en: DRAG HERE
bn: এখানে টেনে আনুন

en: Customize dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড কাস্টমাইজ করুন
