User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: empty
bo: སྟོང་བ

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས་ཀྱི་ཁུལ་འདི་སྟོང་བ་ཡིན་པས། <em>ཆ་འཕྲིན་ངོས་རང་མོས་སྒྲིག་འགོད</em>་ལ་མནན་ནས་ལྷུ་ལག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཆོག

en: DRAG HERE
bo: འདིར་འདྲུད་པ

en: Customize dashboard
bo: རང་མོས་ཀྱིས་ཆ་འཕྲིན་ངོས་སྒྲིག་པ

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས་རང་འདོད་ལྟར་སྒྲིག་དགོས་ན། <a href="@dashboard">ཆ་འཕྲིན་ངོས་ཀྱི་དོ་དམ་དྲ་ངོས་</a>ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་ཁུལ་དེ་དག་ལ་ལྷུ་ལག་འཇོག་དགོས། ཡང་ན་དྲ་ངོས་འདིའི་ཐོག་ཏུ་JavaScript་ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ནས་འདྲུད་འཇོག་གི་འཆར་ངོས་སྤྱོད་དགོས།
