User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: User
es: Usuario

en: Example
es: Ejemplo

en: Loading
es: Cargando

en: empty
es: vacío

en: Finish
es: Terminar

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Drag to re-order
es: Arrastre para reordenar

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
es: Esta región del panel de control está vacía. Pulse <em>Personalizar panel de control<em> para añadirle bloques.

en: DRAG HERE
es: ARRASTRAR AQUÍ

en: Customize dashboard
es: Personalizar panel de control

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
es: Para personalizar la página del panel de control, mueva los bloques a las regiones en la <a href="@dashboard">página de administración de Dashboard</a>, o active JavaScript en esta página para poder usar la interfaz de arrastrar y soltar.
