User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Loading
et: Laadimine

en: empty
et: tühi

en: Finish
et: Valmis

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Drag to re-order
et: Lohista järjestuse muutmiseks

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
et: Käesolev töölaua regioon on tühi. Siia plokkide lisamiseks klõpsa lingil <em>Kohanda töölauda</em>.

en: DRAG HERE
et: LOHISTA SIIA

en: Customize dashboard
et: Kohanda töölauda
