User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: User
he: משתמש

en: Loading
he: בטעינה

en: empty
he: ריק

en: Finish
he: סיום

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Drag to re-order
he: גרירה לסידור מחדש

en: DRAG HERE
he: גרור לכאן

en: Customize dashboard
he: התאמת לוח הבקרה
