User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: User
lt: Narys

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Loading
lt: Kraunama

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
lt: Šis darbastalio regionas tuščias. Spragtelėkite <em>Tinkinti darbastalį</em>  ir galėsite pridėti blokų.

en: DRAG HERE
lt: TEMPKITE ČIA

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
lt: Norėdami nustatyti darbastalio puslapį, perkelkite blokus į darbastalio regionus per  <a href="@dashboard">Darbastalio administravimo puslapį</a> arba įjunkite šiame puslapyje JavaScript, tada galėsite naudoti "tempti ir paleisti" sąsają.
