User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: Example
pl: Przykład

en: Loading
pl: Ładowanie

en: empty
pl: pusty

en: Finish
pl: Zakończ

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Drag to re-order
pl: Chwyć, by zmienić kolejność

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
pl: Ten obszar kokpitu jest pusty. Kliknij w <em>Dostosuj pulpit</em> aby dodać do niego bloki.

en: DRAG HERE
pl: PRZECIĄGNIJ TUTAJ

en: Customize dashboard
pl: Dostosuj kokpit

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
pl: W celu dostosowania strony kokpitu można przenosić bloki pomiędzy obszarami kokpitu na <a href="@dashboard">stronie administracyjnej Kokpitu</a> lub włączyć obsługę JavaScript na tej stronie, aby wykorzystać interfejs przeciągnij i upuść.
