User dashboard Bootstrap (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User
ta: பயனர்

en: Loading
ta: ஏற்றுகிறது

en: empty
ta: காலி

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்

en: Drag to re-order
ta: வரிசை மாற்ற இழு

en: DRAG HERE
ta: இங்கே இழு
