User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: User
ca: Usuari

en: Example
ca: Exemple

en: Loading
ca: Carregant

en: empty
ca: buit

en: Finish
ca: Acaba

en: About
ca: Detalls

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Drag to re-order
ca: Arrossegueu per canviar l'ordre

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
ca: Aquesta regió del tauler és buida. Feu clic a <em>Personalitza el tauler</em> per afegir-hi blocs.

en: DRAG HERE
ca: ARROSSEGA-HO AQUÍ

en: Customize dashboard
ca: Personalitza el tauler

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
ca: Per a personalitzar la pàgina del tauler, moveu els blocs a les regions del tauler a la <a href="@dashboard">pàgina d'administració del tauler</a>, o habiliteu el JavaScript en aquesta pàgina per a utilitzar la interfície d'arrossegar-i-deixar-anar.
