User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: User
el: Χρήστης

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Loading
el: Φόρτωση

en: empty
el: κενό

en: About
el: Περί

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Drag to re-order
el: Μετακινήστε για ανακατάταξη

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
el: Αυτή η περιοχή του πίνακα εργαλείων είναι κενή. Κάντε κλικ στην <em>Προσαρμογή του πίνακα εργαλείων</em> για να προσθέσετε μπλοκ σε αυτή.

en: DRAG HERE
el: ΣΥΡΕΤΕ ΕΔΩ

en: Customize dashboard
el: Προσαρμογή του πίνακα εργαλείων

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
el: Για να προσαρμόσετε τη σελίδα του πίνακα εργαλείων, μεταφέρετε μπλοκ στις περιοχές του πίνακα εργαλείων από τη <a href="@dashboard">σελίδα διαχείρισης του πίνακα εργαλείων</a>, ή ενεργοποιήστε τη JavaScript σε αυτή τη σελίδα για να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία διεπαφής σύρε και άσε.
