User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: Example
fi: Esimerkki

en: Loading
fi: Ladataan

en: empty
fi: tyhjä

en: Finish
fi: Valmis

en: About
fi: Tietoja

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Drag to re-order
fi: Järjestele vetämällä

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
fi: Tämä työpöydän alue on tyhjä. Klikkaa <em>mukauta työpöytää</em> lisätäksesi siihen osioita.

en: DRAG HERE
fi: VEDÄ TÄHÄN

en: Customize dashboard
fi: Mukauta työpöytää

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
fi: Mukauttaaksesi työpöytää siirrä lohkoja työpöydän sisältöalueille <a href="@dashboard">työpöydän hallintasivulla</a> tai ota Javascript käyttöön tällä sivulla käyttääksesi ”vedä ja pudota” -käyttöliittymää.
