User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User
is: Notandi

en: Loading
is: Hleð

en: empty
is: tómt

en: About
is: Um

en: Drag to re-order
is: Dragðu til að endurraða
