User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: User
jv: Panganggo

en: Example
jv: Contoné

en: Loading
jv: Ngemot

en: About
jv: Ngenani

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Drag to re-order
jv: Gérédi kanggo ngurutaké

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
jv: Region dasbor iki kosong. Klik <em>Ngatur dasbor</em> kanggo nambahi blok nang njeroné.

en: DRAG HERE
jv: GERED NGKENE

en: Customize dashboard
jv: Ngatur dasbor

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
jv: Kanggo natani kaca dasbor, pindhahana blok-blok marang region dasbor nang <a href="@dashboard">Kaca administrasi Dasbor</a>, utawa uripana JavaScript nang kaca iki kanggo nggunakna polatan gered-ceblok.
