User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Loading
ku: ئامادەکردن

en: About
ku: دەربارە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Drag to re-order
ku: پەلکێشی بکە بۆ دووبارە ڕێکخستنەوە

en: DRAG HERE
ku: ئێرە ڕاکێشە
