User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Finish
my: ပြီးပြီ

en: About
my: အကြောင်း

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ
