User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User
nn: Brukar

en: Dashboard
nn: Styringspanel

en: Drag to re-order
nn: «Dra og slepp» for å endre rekkefølgje

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
nn: Denne delen av styringspanelet er tomt. Trykk <em>Tilpass styringspanel</em> for å legge til blokkar.

en: Customize dashboard
nn: Tilpass styringspanel
