User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: User
oc: Utilizaire

en: Example
oc: Exemple

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: empty
oc: vide

en: Finish
oc: Finir

en: About
oc: A prepaus

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Drag to re-order
oc: Clicar-depausar per reorganizar

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
oc: Aquesta region del tablèu de bòrd es buida. Feu clic a <em>Personaliza lo tablèu de bòrd</em> per apondre-hi blòts.

en: DRAG HERE
oc: LISATZ AICI

en: Customize dashboard
oc: Personalizar lo tablèu de bòrd

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
oc: Per a personalizar la pagina del tablèu de bòrd, moveu los blòts a les regions del tablèu de bòrd a la <a href="@dashboard">pagina d'administracion del tablèu de bòrd</a>, o activatz lo JavaScript en aquesta pagina per utilizar l'interfàcia d'arrossegar-i-deixar-anar.
