User dashboard Bootstrap (1.0.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: Example
sk: Príklad

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: empty
sk: prázdne

en: About
sk: Informácie o

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
sk: Táto oblasť nástenky je prázdna. Kliknite na <em>Prispôsobiť nástenku</em> pre pridanie blokov do tejto oblasti.

en: DRAG HERE
sk: PRETIAHNITE SEM

en: Customize dashboard
sk: Prispôsobiť nástenku
