User dashboard Bootstrap (1.0.3) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Example
eu: Adibide

en: Loading
eu: Kargatzen

en: empty
eu: hutsik

en: Finish
eu: Amaitu

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Drag to re-order
eu: Arrastatu birantolatzeko

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
eu: Aginte-panelaren eskualde hau hutsik dago. Klikatu <em>Aginte-panela egokitu</em> blokea gehitzeko.

en: Customize dashboard
eu: Aginte-panela egokitu
