User dashboard Bootstrap (1.0.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Example
hi: उदाहरण

en: Loading
hi: लोड हो रहा है

en: empty
hi: खाली

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Drag to re-order
hi: पुनःक्रमित करने के लिए खींचें|
