User dashboard Bootstrap (1.0.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User
bg: Потребител

en: Loading
bg: Зареждане

en: Dashboard
bg: Табло

en: Drag to re-order
bg: Влачи за промяна на подредбата

en: Customize dashboard
bg: Оформи таблото
