User dashboard Bootstrap (1.0.3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: User
lv: Lietotājs

en: Example
lv: Piemērs

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: empty
lv: tukšs

en: Finish
lv: Pabeigt

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Drag to re-order
lv: Velciet, lai kārtotu

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
lv: Šis pārskata reģions ir tukšs. Lai pievienotu tam blokus, nospiediet <em>Pielāgot pārskatu</em>.

en: DRAG HERE
lv: IEVELCIET ŠEIT

en: Customize dashboard
lv: Personalizēt darbgaldu

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
lv: Pielāgojiet pārskatu, pārvietojot blokus uz pārskata reģioniem <a href="@dashboard">Pārskata administrācijas lapā</a>, vai iespējojiet JavaScript, lai lietotu velc-un-nomet saskarni.
