User dashboard Bootstrap (1.0.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: User
sl: Uporabnik

en: Loading
sl: Nalagam

en: About
sl: O modulu

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Drag to re-order
sl: Preuredi z vlečenjem
