User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Message
da: Meddelelse

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Label
da: Etiket

en: User
da: Bruger

en: Roles
da: Roller

en: Logout
da: Log ud

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Redirect to URL
da: Omdirigér til URL

en: Usage
da: Brug

en: User Role
da: Brugerrolle

en: About
da: Om
