User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Roles
dz: ལས་འགན།
