User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Login
he: כניסה

en: Message
he: הודעה

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: User
he: משתמש

en: Roles
he: תפקידים

en: Logout
he: יציאה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Redirect to URL
he: הפנה ל URL

en: Usage
he: שימוש

en: User Role
he: תפקיד

en: About
he: אודות
