User Default Page (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Login
sv: Logga in

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: User
sv: Användare

en: Roles
sv: Roller

en: Logout
sv: Logga ut

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Redirect to URL
sv: Omdirigera till URL

en: User Roles
sv: Användarroller

en: Usage
sv: Användning

en: User Role
sv: Roll för användare

en: About
sv: Om
