User Default Page (8.x-1.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Message
bn: বার্তা

en: edit
bn: সম্পাদন

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Logout
bn: প্রস্থান

en: About
bn: সম্পর্কে
